متأسفانه، شیوه های نادرست و غلط برای توسعه سایت همچنان در دنیای وب مسترها زنده است و به خوبی مورد استفاده قرار میگیرد. در حالی که بسیاری از صاحبان وب سایت ها و یا وب مسترها به طور عمدی این کار را برای فریب موتورهای جستجو انجام نمی دهند، بلکه از روی ندانستن به سراغ این روش ها می روند؛ با استفاده از این استراتژی ها برای رسیدن به رتبه بندی بهتر در موتور های جستجو، در نهایت شما مجازات خواهید شد. در مقاله تکنیک کلاه سیاه سئو که توسط سایت رایا سئو تهیه شده است قصد داریم این روش ها را به شما بیاموزیم تا از آنها استفاده ننمایید.

این پست شما را با تکنیک های کلیدی کلاه سیاه سئو آشنا می کند تا گرفتار آنها نشوید. ما در رایا سئو این موارد را به سه دسته تقسیم کردیم:

تکنیک کلاه سیاه سئو

  1. تکنیک کلاه سیاه سئو بد: این تکنیک ها استراتژی هایی هستند که شما ممکن است ناخواسته از آنها استفاده کنید، ممکن است فکر می کنید که آنها به بالاتر رفتن رتبه شما کمک می کنند اما این تکنیک ها اگر چه به رتبه شما صدمه وارد نمیکنند اما نمیتوان به طور قطع گفت که سبب افزایش رتبه میشوند. از آنجا که این روش ها و فعالیت ها ممکن است از روی عمد انجام نشوند ممکن است به طور موقت سبب بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو نیز بشوند.

 

  1. تکنیک کلاه سیاه واقعا بد: این تکنیک ها، تکنیک هایی هستند که احتمالا به حد تکنیک های روش آخر خطرناک نیستند، اما شما بهتر است هرگز به سمت آنها نروید. در هنگام استفاده از این تکنیک ها ممکن است در ابتدا افزایش خوبی در رتبه سایت خود در موتورهای جستجو مشاهده کنید، اما مطمئن باشید، در نهایت تاوان آن را پرداخت خواهید کرد.

 

  1. تکنیک کلاه سیاه فوق العاده بد: این تکنیک ها مواردی هستند که شما قطعا می دانید اشتباه هستند اما از آن استفاده میکنید. ممکن است دلیل استفاده از آنها برای شما این باشد که جذابیت به دست آوردن رتبه بالا و آسان برای شما بیش از حد مهم است و شاید به نتیجه نهایی آن نیندیشیده باشید. باید به شما هشدار دهیم ممکن است نتیجه استفاده از این روش ها حذف کامل سایت شما از موتورهای جستجو باشد.

هر کدام از این استراتژی ها می تواند بدون در نظر گرفتن نحوه طبقه بندی آنها در Google، شما را با مشکل جدی مواجه کند. و متاسفانه، گوگل آنها را نادیده نمی گیرد. خواندن این مقاله ممکن است چند دقیقه وقت ببرد، اما در نهایت به شما کمک می کند تا برای بهبود رتبه سایت خود در موتورهای جستجو هرگز از این روش ها استفاده نکنید. در این مقاله تکنیک کلاه سیاه سئو بد را برای شما توضیح می دهیم.

تکنیک کلاه سیاه سئو

تکنیک کلاه سیاه سئو بد

  1. استفاده از وبلاگ نویس مهمان تنها به منظور ساخت لینک: وبلاگ نویسی مهمان در سایت های دیگر می تواند روش بسیار مفیدی در زمینه ساخت نام تجاری برای شما و گسترش نام شما باشد. با این حال، وبلاگ نویسی مهمان در سایت های نامناسب و یا کم کیفیت تنها با هدف به دست آوردن لینک ها نادرست است، و می تواند برای سایت شما مشکل ساز شود.

 

  1. نوشتن محتوای کوتاه و غنی از کلمات کلیدی: قبل از روش های سئو پاندا، نوشتن مطالب کوتاه و “کم اهمیت” با هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص می توانست به شما در بهیود رتبه بندی در موتورهای جستجو کمک کند. امروزه استفاده از کلمات کلیدی هنوز سودمند و حتی ضروری است، با این حال، تراکم کلمات کلیدی باید به درستی در متن پوشش داده شود.

 

  1. فروش لینک: وب مسترها همیشه به دنبال راه هایی برای کسب درآمد از سایت های خود هستند، و شاید ساده ترین راه برای انجام این کار گرفتن تبلیغات باشد. اغلب شرکت ها از وب مسترها درخواست می کند که فضایی را در سایت خود در قبال دریافت مبلغی در اختیار آنان قرار دهد تا به تبلیغات تصوری یا متنی در آن قسمت بپردازند. اگر شما بخواهید تبلیغ بگیرید، اما باید بدانید تبلیغ یک سایت ضعیف یا داشتن لینک های بیشمار تبلیغاتی می تواند به سایت شما آسیب وارد کند. اگر پیج رنک سایت مقابل از سایت شما بسیار کمتر است شما بایستی در هنگام استفاده از تبلیغات به سادگی attribute rel = “no follow” را به لینک اضافه کنید تا مشکلی برای سایت خود ایجاد نگردد.

تکنیک کلاه سیاه سئو

  1. خرید لینک: خرید لینک در سایت هایی که دارای پیج رنک بالا هستند اما تنها کارشان فروش بک لینک است، یک روش کلاه سیاه است. وبمسترهای تازه کار ممکن است نکات فنی از جمله لینک ها را در سایت خود no follow نکنند، بنابراین ممکن است برای سایت هدف هم این موضوع مناسب نباشد شما می توانید از آنها درخواست کنید که این کار را انجام دهند.

 

  1. بهینه سازی بیش از حد لینک های داخلی: بهینه سازی لینک داخلی برای سایت شما مهم است. با این حال، بهینه سازی بیش از حد این لینک همواره با غنی سازی کلمات کلیدی می تواند سایت شما را با مشکل مواجه نماید. استفاده از زبان طبیعی برای خوانندگان شما اهمیت دارد، به جای تمرکز بر اینکه کدام کلمات کلیدی را در محتوا بگنجانی سعی کنید یک محتوای کاربر پسند تولید نمایید. شما میتوانید از خدمات تولید محتوای رایاسئو استفاده نمایید.

 

  1. گنجاندن کلمات کلیدی در alt تصویر: آیا با توجه به اینکه به ندرت کسی می بیند که چه چیزی را در alt یا متن تصویر خود نوشتید، پس بهتر است کلمات کلیدی خود را تا جای ممکن در آن قرار دهید؟ این کار اشتباه است. در حالی که احتمالا به هیچ وجه سایت شما به خاطر این موضوع مجازات نخواهد شد، این کار به شدت برای بازدیدکنندگان آزاردهنده و ناامید کننده است و احتمالا جزو تکنیک کلاه سیاه سئو بد به حساب می آید.

 

  1. تبادل لینک: گوگل می خواهد یک لینک طبیعی را ببیند، و لینک های متقابل ایجاد شده هم زمان ممکن است هیچ فایده ای برای سایت شما نداشته باشد. به جای درخواست تبادل لینک، در ایجاد محتوای با کیفیت بالا تمرکز نمایید که به طور طبیعی لینکها را به خود جذب میکند.

 

در نهایت امیدواریم مقاله تکنیک کلاه سیاه سئو به شما کمک شایانی در زمینه شناخت تکنیک کلاه سیاه سئو بد کرده باشد در مقالات بعد سعی میکنیم به معرفی دو گروه دیگر بپردازید. در رابطه با این موارد میتوانید با رایا سئو از طریق بخش تماس با ما تماس بگیرید.

تکنیک کلاه سیاه سئو

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn