خدمات سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو

سئو  و خدمات سئو چیست؟

سئو (بهینه سازی سایت) یا SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. و از آنجایی که یکی از مجوب ترین موتورهای جستجو کاربران گوگل می باشد معمولا روند بهینه سازی وب سایت ها برای قرار گرفتن در این وب سایت جستجوگر می باشد. سئو نزدیک به ۲۰۰ فاکتور مختلف را شامل می شود که مهترین آنها یک وب سایت کاربر محور با محتوای خوب و عدم کپی و بک لینک های دریافتی به صورت طبیعی از دیگر وب سایت ها یا شبکه های اجتماعی می باشد.

اگر در یک سوال ساده از ما بپرسند که چه عاملی باعث می شود گوگل بین هزاران وب سایت کدام وب سایت را در نتایج خود قرار میدهد بدون شک جواب ما یک کلمه هست: بهترین سایت. بله رسالت گوگل طبقه بندی اطاعات و در اختیار گذاشتن آن برای مردم به بهترین نحو ممکن می باشد بنابراین نباید انتظار داشته باشیم گوگل یک وب سایت خوب و با ارزش را رها کند و یک وب سایت بدون محتوا و سرویس خوب را در صدر نتایج خود قرار دهد.

گروه رایاوب با همکاری مشاورین و متخصصین این حوزه موفق با انجام بیش از ۵۰۰ پروژه سئو، ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت در طی ۶ سال فعالیت خود بوده است. که همکاری با بانک های کشور، موسسین آموزشی، ادارات دولتی، برندهای مطرح بازار و فروشگاه های اینترنتی از جمله مشتریان ما می باشد. پروسه سئو در رایاوب به صورت کاملا اصولی مطابق با جدیدترین استانداردها و الگوریتم های گوگل می باشد. ما معتقدیم سئو سه فاکتور مهم دارد که آن ۱- طراحی یک وب سایت کاربرمحور ۲- محتوای مناسب و کاربردی ۳- دریافت لینک های اصولی و طبیعی می باشد که در کنار این ۳ فاکتور اصلی نزدیک به ۲۰۰ فاکتور دیگر وجود دارد.

سرعت بهینه سازی توسط ما بسیار بالا است و این تا یک میزان به همکاری مشتری نیز مربوط می شود، ما می دانیم سئو یک قله نیست که بتوان آنرا فتح کرد سئو یک جنگ دائمی ما بین وب سایت ها می باشد. زیرا هیچ شرکتی بدش نمیاید وب سایتش بدون هیچ هزینه ای در صدر نتایج گوگل قرار بگیرید. اما بدون شک در این جنگ بدون هزینه کردن هم نمی توان نیروهایی را برای بهبود سایت و سئو بسیج کرد. رایاوب در کنار ارائه خدمات سئو هر روز در هرحال مطالعه، تحقیق و یادگیری ابزارها و الگوریتم های جدید گوگل می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خدمات سئو با شماره موبایل ۰۹۱۲۴۶۵۴۹۶۸ تماس بگیرید.