روش های افزایش رتبه سایت توسط تولید محتوای ایده آل

راه های مختلفی برای بدست آوردن یک محتوای ایده آل با بهترین کیفیت وجود دارد. این مقاله در زمینه تولید محتوای ایده آل و سئو سایت به شما کمک خواهد کرد و در نتیجه امکان بهینه کردن سایت را برای شما فراهم میکند. فرض کنید میخواهید در زمینه تجارت الکترونیک یک سایت خوب ایجاد کنید و در آن محتواهای مرتبط با تجارت الکترونیک قرار دهید، در ابتدا نیاز دارید که محتوای خوب و متفاوتی را برای قراردادن در وبسایتتان مهیا کنید. داشتن یک سایت خوب، نیازمند محتوای ایده آل و سئو شده می باشد. این امر مگر با یادگیری دانش سئو که جزو عوامل موفقیت در زمینه پروژه های آنلاین است امکان پذیر نیست. بعد از نوشتن محتوای ایده آل و متفاوت انتخاب کلمات کلیدی امری بجا و مهم در این زمینه به شمار میرود. اگر شما بتوانید کلمات کلیدی را درست انتخاب کنید در بازاریابی آنلاین و دسترسی مشتریان به سایت شما تاثیر فراوانی خواهد گذاشت. سعی کنید از کلمات کلیدی کوتاه و مرتبط با سایت خود استفاده کنید که جستجو و دسترسی به سایت شما را آسانتر کند.

درک درست از سئو  و محتوای ایده آل به چه معناست؟

قوانین گوگل به شما میگوید که چه متغیرهایی از گذشته تاکنون برای مردم تغییر کرده و چه عواملی در حال حاضر دارای اهمیت میباشند، و اینکه شما چگونه میتوانید از طریق تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی صاحب ملیونها دلار ثروت شوید. در این مقاله که توسط تیم رایاسئو تهیه شده است، سعی شده تا جای ممکن پاسخی مناسب به سوالاتی که در زمینه تولید محتوای ایده آل مطرح میشود، داده شود.

شما توسط سئو سایت و تولید محتوا و در نتیجه جذب مشتری، توانایی ساخت میلیون ها دلار از طریق اینترنت دارید (حتی میتوانید کارهای سایتتان را به صورت دورکاری و در خانه انجام دهید)، اگر قصد دارید در زمینه سئو سایت خود برنامه ریزی های زیادی داشته باشید بایستی به سه سوالی که در زیر مطرح می شود توجه زیادی کنید. سه سوال اصلی در این بخش پاسخ داده خواهد شد:

  • سئو چیست؟
  • چگونه می توان محتوای ایده آل و سئو شده را ایجاد کرد؟
  • شیوه قرار دادن محتوای سئو شده به چه ترتیب است؟

برای یک وب سایت داشتن محتوای مفید و ایده آل امری حیاتی می باشد که در واقع میتواند به شکست یا موفقیت یک سایت منجر شود. امروزه داشتن یک سایت موفق بهترین روش بازاریابی می باشد، که می تواند در نهایت مشتریان زیادی برای شما جذب نماید.

اما محتوای سئو شده چیست؟

اصطلاحیست که به “بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو” اشاره می کند، برای یادگیری این مسئله نیاز به صرف وقت زیادی نیست و شما می توانید در کوتاهترین مدت آن را فراگیرید. محتوا ممکن است به هر نوشتاری یا اطلاعاتی که در فضای اینترنت و وبسایت ها موجود است گفته شود. اما قرارگیری آنها در قالب سایت و نحوه اضافه کردن کلمات کلیدی، لینک های داخلی و خارجی، تصاویر مناسب و … میتواند یک متن ساده را تبدیل به یک محتوای کاملا سئو شده یا محتوای ایده آل تبدیل کند.

یک محتوای ایده آل و کاملا سئو شده می تواند در جستجوی گوگل شما را در موقعیت مناسبی قرار دهند و در نتیجه ترافیک زیادی را به سمت سایت شما روانه کند. عدم درک صحیح این موارد ممکن است منجر به افت کیفیت کاری شما شود ضمنا در اینجا نگاهی گذرا به مواردی خواهیم داشت که کیفیت محتوای شما را دستخوش تغییرات فراوانی میکند:

سئو کلمات کلیدی: شما باید در وبسایتتان زمینه ای را مهیا کنید که موتورهای جستجو به راحتی سایت شما را بین هزاران سایت مرتبط به عنوان بهترین نتیجه به مخاطب نشان دهد. کلمات کلیدی یکی از این موارد می باشند. استفاده مناسب از کلمات کلیدی در قالب تولید محتوا سایت شما را به لحاظ کلمات کلیدی مورد نظر غنی میکند.

بهینه سازی کلمات کلیدی :یعنی کلمات کلیدی را در معنای مناسب، مقدار مناسب، زمان مناسب و در مکان های مناسب، به کار ببرید.

 

ایجاد محتوا

استخدام نویسندگان خوب

هر گاه به سراغ تولید محتوا برویم مولفه های زیادی در زمینه یک متن خوب وجود دارد. به عنوان یک نویسنده آماتور، شما باید زمان زیادی را برای رسیدن به مطلبی با کیفیت بالا صرف کنید. به همین دلیل، همیشه بهترین گزینه استخدام کسی است که درک درستی از مطالعه و نویسندگی داشته باشد. اگر شما به دنبال ایجاد محتوا در زمینه تکنولوژی هستید قطعا حضور یک کارشناس فناوری به عنوان نویسنده سایت برای شما لازم است.

نویسندگان فراوانی وجود دارند که همواره به دنبال کار هستند، بنابراین یافتن آنها امری محال به شمار نمی رود. با این حال، شما باید مایل باشید پول خوبی را در این زمینه خرج کنید تا بتوانید بهترین ها را در این زمینه استخدام نمایید. اکثر نویسندگان متخصص معمولا با قیمت های پایین کار نمیکنند و این بدان معنی است که در صورتی که به دنبال بهترین کیفیت هستید باید سرمایه گذاری مناسبی در این زمینه داشته باشید. اگر در این کسب و کار به دنبال کسب سود هستید، می دانید که سرمایه گذاری جزو امور ضروری است.

میزان محتوا

بعضی از افراد می گویند که یک محتوای کامل و مناسب حدود 500 کلمه است، اما در پروژه های گوناگون این امر متفاوت است. یک پروژه ممکن است به علت فراوانی پستهای یک سایت تقریبا حدود 500 کلمه باشد، اما برای برخی مطالب دیگر ممکن است نیاز به نوشتن متون نسبتا طولانی باشد. در واقع یک عدد دقیق برای تعداد لغت یک محتوای ایده آل وجود ندارد، این شما هستید که باید بسنجید که چه تعداد لغت برای محتوای شما لازم است.


نتیجه گیری

در نهایت بایستی نتیجه گیری کنیم که مهمترین جزء یک سایت محتوای سئو شده آن می باشد. برای تولید محتوا روش های گوناگونی وجود دارد، اما یک محتوای اصولی و سئو شده دارای چگالی مناسبی از کلید واژه ها می باشد. کلید واژه ها بایستی کاملا مرتبط با موضوع سایت شما باشند و به صورت کاملا اصولی در متن به کار روند. یک محتوای ایده آل و خوب تجربه کاربری را تحت تاثیر قرار می دهد، تجربه کاربری یا همون UX در سال های اخیر تاثیر زیادی بر سئو داشته است. که شما می توانید در مقاله “بهبود Ux چگونه است و چه تاثیری بر سئو دارد؟” اطلاعات بیشتری در رابطه با آن کسب نمایید.

سرمایه گذاری بر روی محتوا، سرمایه گذاری پر بازده ای است. شما با سرمایه گذاری روی تولید محتوای ایده آل، اصولی و سئو شده در واقع ترافیک بالایی از مشتریانی که به دنبال یک کلید واژه خاص هستند را به سمت سایت خود می کشانید.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn