درباره ما

مجموعه رایا با سال ها تجربه در زمینه طراحی وب سایت، سئو  و زمینه طراحی وب دارای تخصص می باشد و با طراحی و بهینه سازی بیش از ۵۰۰ وب سایت برای شرکت ها، سازمان ها، بانک ها و ارگان های دولتی دارای تجربه قابل قبولی می باشد.

رایاوب با تیم مهندسی خود خدمات طراحی سایت ( طراحی وب سایت ) و بهینه سازی سایت را براساس سلیقه و نظرات مشتریان ارائه می نماید. گروه طراحی سایت رایاوب با پشتوانه علم طراحی سایت و با توجه به الگوریتم های روز دنیا سعی می کند. بهترین سیستم های مدیریت محتوای دنیا از جمله وردپرس را در طراحی سایت داینامیک با درنظر گرفتن استاندارد های طراحی سایت به مشتریان ارائه می نماید. طراحی سایت با اصول سئو از ویژگی های برتر خدمات این گروه می باشد. ارائه سیستم های مدیریت محتوای استاندارد عامل رضایت مشتریان رایاوب است.

از دیگر ویژگی های گروه رایاوب ارایه راهکار های بروز و هوشمندانه ، سرعت عمل ، پشتیبانی منحصر به فرد و تنوع در طراحی و پیاده سازی پروژه ها از نظر گرافیک ، تکنولوژی طراحی و برنامه نویسی می باشد که نمود این تلاش و همکاری و همدلی رضایتمندی مشتریان و پیشرفت آنها و پیشی گرفتن از رقبایشان است.
گروه رایاوب بهمراه تیم مجرب و با تلفیق تکنیک های روز برنامه نوبسی و طراحی وب ، گرافیک و ارایه روش ها و راهکارهای بروز وب ، توانایی راه اندازی انواع وب سایت های مختلف با سبک های متفاوت را داشته و مفتخر به ارایه خدمات پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان می باشد.

 

برای سفارش خدمات طراحی سایت با شماره زیر تماس بگیرید.

 📱۰۹۱۲۴۶۵۴۹۶۸