خدمات تولید محتوا

 

یکی از خدمات مهم رایا سئو تولید محتوا برای وب سایت ها می باشد، رایا سئو به عنوان یکی از های گروه های تخصصی تامین محتوا پس از درک خلاء موجود در فضای مجازی و باهدف بهینه سازی وبسایت های ایرانی وبا داشتن تجربه چندین ساله فعالیت IT، در سال1139۱ راه اندازی گردید.

کانتنت مارکتینگ یا همان بازاریابی محتوا امروزه به جدیدترین شیوه ارائه و تبلیغ خدمات و یا محصولات در فضای مجازی مبدل گشته و بر اساس آخرین الگوریتم گوگل وب سایت هایی که دارای محتوای ارزشمند و بدون کپی هستند در صدر نتایج جستجوهای کاربران قرار می گیرند. تمامی اهل فن این رشته بر این باورند که بازاریابی بر اساس محتوای با کیفیت، ماندگار تر بوده و با هزینه کمتر شما را به هدف خود میرساند و باعث جذب کاربران واقعی و در نتیجه باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان سایتها خواهد شد

ویژگی خدمات:

  • به هیچ عنوان کپی برداری نمی شوند
  • میتواند از منابع انگلیسی تحقیق و سپس ترجمه شود یااینکه به صورت کاملا تحقیقی از ابتدا تا انتها تالیف شود یا اینکه تلفیقی از تالیف و ترجمه باشد، که انتخاب با شما می باشد.
  • تمامی نکات سئوی پایه در تولید محتوا (چگالی کلمات کلیدی اصلی و فرعی، روان بودن محتوا، عنوان بندی، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و طراحی عناوین مرتبط، اینکه در لید (دو جمله اول) می بایست کلمات کلیدی استفاده شود و اینکه در ابتدای پاراگراف ها کلمات کلیدی خرج شوند) رعایت میگردند.
  • ویراستار سئو کار پس از نویسنده بر روی محتوای تولید شده ویراستاری می نماید.
  • درهر محتوا حداقل یک عکس مرتبط سرچ و درج می شود.
  • علامت گذاری ها (ویرگول، نقطه، بولت و شماره گذاری ها) در تولید محتوا رعایت می شود.

تولید محتوای متنی شامل مراحل زیر می شود:

  1. تعیین کلیمات کلیدی یا عناوین محتوا ها که توسط شما یا رایا مارکتینگ انجام می شود (این خدمات رایگان می باشد)
  2. تالیف یا ترجمه که توسط نویسنده های رایا مارگتینگ انجام می شود.
  3. ویراستاری از نظر سئو که توسط ویراستاران سئوکار رایا مارکتینگ انجام می شود.
  4. ویراستار مسلط بر فروش (این ویرساتار می بایست بر فروش یا تمامی جزییات کسب و کار مسلط باشد) که توسط صاحبان کسب و کار یا افرادی که تسلط کافی دارند، می بایست انجام شود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خدمات تولید محتوا با شماره موبایل ۰۹۱۲۴۶۵۴۹۶۸ تماس بگیرید.